Nabídka služeb

Sídlo firmy PRAHA 1

Již od 590 Kč měsíčně.

Objednat Více informací

Sídlo firmy PRAHA 10

Již od 290 Kč měsíčně.

Objednat Více informací

Pronájem sídla firmy umožňuje přemístění z regionu do většího města, které poskytuje lepší příležitosti. Tento marketingový tah může zvýšit atraktivitu pro zákazníky (zejména v Praze) nebo usnadnit úspěch ve výběrových řízeních. Tento efekt můžete ještě zvětšit na naší adrese na Praze 1.

V některých regionálních městech Finanční úřady neúměrně zatěžují opakovanými kontrolami. V Praze je perioda kontrol mezi 50-150 lety (konkrétně v Praze 1 je okolo 135 let). V některých případech může být prospěšná změna místní příslušnosti i další státních úřadů.

Pronájem sídla firmy bývá výrazně levnější, než pronájímání kanceláří. Nemáte počáteční náklady se zařizováním kanceláře a provozní náklady chodu kanceláře. Při pronájmu sídla firmy není nutné se starat o vybírání pošty, údržbu prostor, pojištění a dalších povinností spojených se správou fyzických prostor.

Odmítnutí právní odpovědnosti: Tato webová stránka neposkytuje právní rady. Nepřijímáme žádnou práv zodpovědnost za údaje, které jsou na nich prezentovány.